Aprílová noc

Stalo sa milou tradíciou, že naša spoločnosť INMEDIA, spol. s r.o. v spolupráci so spoločnosťou Unilever Slovensko, s.r.o. organizuje pre Vás, našich partnerov, ako poďakovanie spoločenský večer s názvom „Aprílová noc“. V piatok 15.4.2011 sme sa spolu v Reštaurácii Centrum vo Zvolene stretli už ôsmykrát. Je pre nás pocta, že sa stále dokážeme spolu stretnúť v takom hojnom počte (viac ako 330 hostí z celého okolia stredného Slovenska).

Po slávnostnom privítaní, otvorení večera majiteľom Inmedia, spol. s r.o. a predstaviteľmi spoluorganizátora, krátko, zato šťavnato, predstavil šéfkuchár svoj tím a kulinárske dobroty, ktoré sa stali pastvou pre naše chuťové poháriky a inšpiráciou pre naše kuchyne. Veď láska ide cez žalúdok .

A vstúpili sme spoločne do neformálnej časti večera s bohatým a zaujímavým programom, tombolou plnou prekvapení a hudbou, ktorá, veríme, rozprúdila krv v žilách a umožnila zabudnúť na starosti a únavu. Do tanca nám hrala, ako každý rok, naša – Vaša tanečná skupina Jewel, ktorá vytvorila super náladu a atmosféru.

Pozornosť pritiahol najmä hosť večera, ktorým bol obľúbený spevák populárnej hudby Peter Nagy. Zaspieval a zahral množstvo známych pesničiek, pri ktorých sme si zaspomínali na „staré dobré“ časy, ale pobavil nás aj slovom a vtipom.

Slávnostný raut Vám pripravili vynikajúci kuchári a špecialisti z oblasti gastronómie pod taktovkou prezidenta Gourmet klubu Slovenskej republiky Jaroslava Ertla (www.gourmetklub.sk).

Aby sme Vám sprostredkovali atmosféru tohto úspešného podujatia, pripravili sme fotogalériu pre Vás, ktorí ste tento večer strávili v našej spoločnosti ako spomienku na prežité chvíle a pre Vás, ktorí sa k nám o rok chystáte ako pozvánku a volavku .
Fotogaléria - Aprílová noc
hostia
hostia
hostia
hostia
hostia
hostia
hostia
hostia
Peter Nagy
Peter Nagy
Peter Nagy
Peter Nagy
Peter Nagy
Peter Nagy
menu
menu
menu
menu
kuchári
kuchári
tombola
tombola
tombola
tombola
hostia
hostia
hostia
hostia
odovzdávanie cien
odovzdávanie cien
odovzdávanie cien
odovzdávanie cien
odovzdávanie cien
odovzdávanie cien

Tešíme sa na Vás opäť o rok.

Máme jednu prosbu na Vás:
„Vybrali sme najväčšiu sálu na domácej pôde, napriek tomu jej kapacita limituje počet hostí a Váš záujem stále rastie. Naša prosba je smerovaná k partnerom, ktorí sa záväzne prihlásili, ale neprišli, aby nás o svojej neúčasti informovali včas a my sme mohli medzi nami privítať viacerých z Vás, ktorých sme s ťažkým srdcom nemohli pozvať z dôvodu kapacity sály.“

Aktuality »

Kvíz I.

Plný počet bodov nazbiera len málokto. Patríte medzi najlepších ? » Čítajte viac

Materská spoločnosť »

mabonex

mabonex